logo-poseptej

Staňte se partnerem POŠEPTEJ a vytvořte
z nařízení přednost své firmy

Klíčem k úspěchu je spolupráce. Nezáleží na tom, jestli pracujete v oblasti lidských zdrojů, advokacie nebo v úplně jiném oboru. Vždycky se nám hodí další odborníci! Pokud si myslíte, že by se vaše dovednosti a odborné znalosti hodily klientům POŠEPTEJ, neváhejte nás kontaktovat.

Navazujeme spolupráci s těmi nejlepšími v oboru

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru. Ať už se jedná o advokátní kanceláře nebo poradenské společnosti, jsme hrdí na to, že spolupracujeme s těmi nejlepšími. Přidejte se k nám.

Individuální přístup

Jsme si vědomi toho, že každá firma je jiná a má různé potřeby. Proto je naše partnerství primárně založeno na komunikaci a je individuálně přizpůsobeno potřebám všech stran.

V první řadě bezpečnost

POŠEPTEJ není je obyčejný nástroj. Nejsme jen průměrná společnost - na naší platformě pracuje vyškolený tým , který dbá na bezpečnost a technologie neustále posouvá kupředu. Samozřejmostí je i technická podpora ze strany POŠEPTEJ, která vám zodpoví případné dotazy.

Optimální řešení pro vás i pro vaše klienty

Pokud jste hledali způsob, jak svým klientům nabídnout ten nelepší nástroj na řešení interní komunikace a zároveň na whistleblowing, už nemusíte hledat. Našli jste ho. POŠEPTEJ je nejlepším řešením pro vaše klienty.

Partnerství, které stojí na vzájemné spolupráci

Pokud hledáte nejlepší službu v oblasti interní komunikace a whistleblowingu, nehledejte dál! Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte, jak si můžeme vzájemně pomoci. Ať už se jedná o partnerství skrze marketing, doporučování klientů, nebo výhodnějších nabídek pro klienty. Společně najdeme nejlepší řešení pro obě strany.

Stabilní a spolehlivé partnerství pro vaše podnikání

Hledáte stabilního a spolehlivého partnera? Pojďme vytvořit komunitu, která sdílí hodnoty férovosti, kvality a důvěrnosti. Buďme stabilními partnery v každé situaci. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o našich službách!

Chcete navázat partnerství?

Spojme se ještě dnes a pojďme vše probrat!