logo-poseptej

Možnost anonymity dokázala v zaměstnancích vzbudit důvěru a nebáli se začít řešit věci, které jsou pro ně důležité

S kamarádem jsme založili firmu. Z malé firmy o dvou lidech se podařilo vybudovat prosperující firmu, která má aktuálně 50 zaměstnanců. Byl to dlouhý a těžký proces, ale zdá se, že díky POŠEPTEJ můžu zase klidně spát. 

Když jsme byli dva, věděli jsme o všem a měli jsme přehled. Ale jakmile jsme se začali rozrůstat, i já jsem pociťoval, že komunikace začíná váznout. Říkal jsem si, že to chce čas, aby se do toho všichni vpravili. Ale naopak, čas ještě více umocňoval to, že občas pravá ruka nevěděla, co dělá levá a došlo to až do fáze, že mi chodili do práce unavení a znechucení zaměstnanci.  

Nevěděl jsem, jak to řešit. Až mi kamarád doporučil systém POŠEPTEJ a ukázal mi, jak to funguje. Byl jsem nadšený, protože systém se v naší firmě ujal a žádné téma najednou nebylo tabu. Jakoby ta možnost anonymity dokázala v lidech vzbudit důvěru a nebáli se začít řešit věci, které jsou pro ně důležité. S pomocí HR jsme dokázali náš tým sjednotit a já jsem vděčný za to, že firma začíná mít opět ten správný směr a dokážeme lépe komunikovat.  

Jan K.